Szkoła Maksylewicza
Odwiedziło nas:
00374954

AKTUALNOŚCI


Zajęcia w styczniu 2021

W dniach 23-24 stycznia 2021 odbędą się egzaminy ustne w semestrze zimowym 2020/2021. Egzaminy przeprowadzone będą online na platformie classroom zgodnie z planem zajęć.
Semestr jesienny kończy się 31 stycznia 2021 i do tego czasu muszą być zdane wszystkie egzaminy, aby otrzymać promocję na kolejny semestr. Prosimy o terminowy udział w egzaminach i uzupełnienie zaległych prac pisemnych.
Organizacja zajęć w grudniu 2020

W związku z przedłużeniem przez MEN nauczania zdalnego, w grudniu pracujemy online tak jak do tej pory na platformie classroom. W dniach 19-20 grudnia rozpoczną się egzaminy pisemne na tej platformie zgodnie z planem zajęć (zakładka plan zajęć na stronie szkoły).
Prosimy o uzupełnianie zadań z poszczególnych przedmiotów i odsyłanie nauczycielom. Kolejne spotkanie planujemy po feriach na 23-24 stycznia 2021, mamy nadzieję że już w formie stacjonarnej,w trakcie którego odbędą się ostatnie egzaminy i zakończenie semestru jesiennego.
Zajęcia w listopadzie 2020

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN do 29 listopada br. zajęcia w szkole odbywają się w sposób zdalny. Zajęcia prowadzone będą tak jak dotychczas w aplikacji classroom.
Część zajęć odbywać się będzie online, szczegóły i sposób udziału w zajęciach znajdują się w aplikacji classroom.
Zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w zajęciach.
Zajęcia 24-25 października br

Zajęcia w dniach 24-25 października odbędą się w formie on-line przez Internet.
Prosimy słuchaczy o logowanie się na platformie classroom. Szczegółowe informacje znajdują się w panelu słuchacza, do którego logujemy się ze strony głównej szkoły. W przypadku problemów prosimy o kontakt telefoniczny.
Komunikat

Informujemy, ze zaplanowane zajęcia w dniach 17-18 października 2020 zostają odwołane.
Zajęcia te odrobimy w terminie późniejszym. Szkoła w ten weekend będzie zamknięta.
Następna stronaKontakt z administratorem                                                                                                                              
Brzesko, 2003-2013