Szkoła Maksylewicza
Odwiedziło nas:
00354038

AKTUALNOŚCI


Zajęcia on-line w czasie stanu zagrożenia epidemią

Od połowy marca w zajęcia prowadzone są zgodnie z podziałem godzin w systemem on-line w aplikacji classroom przez Internet. Jeżeli któryś ze słuchaczy ma problem z zalogowaniem się do aplikacji, należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo ze szkołą.
Zajęcia w dniach 28-29 marca oraz 4-5 kwietnia 2020

Zajęcia w podane wyżej weekendy będą poprowadzone w wersjo on-line na specjalnej platformie edukacyjnej. W tym celu potrzebne są Wasze adresy mailowe. Na profilu na Facebook na koncie Szkoła Brzesko są umieszczone informacje. Proszę o dopisanie się do znajomych. Jeżeli ktoś nie ma konta na Facebook to proszę wysłać adres email na adres szkoły lo.brzesko@gmail.com lub sms tel. 693354753. Dalsze informacje w panelu słuchacza po zalogowaniu się.
Lektury szkolne on-line

W panelu słuchacza w zakładce materiały -> język polski znajduje się wykaz lektur dla danej klasy. W czasie pracy w domu można uzupełnić zaległe lektury przez skorzystanie z wersji on-line.
Lektury dostępne są na stronie Lektury
Wykorzystajcie obecny czas przebywania w domu do uzupełnienia wiadomości z zakresu obowiązkowych lektur.
Organizacja zajęć w marcu 2020

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem MEN o zawieszeniu zajęć w szkołach publicznych i niepublicznych zajęcia w dniach 14-15 marca 2020r. odbędą się w formie on-line. W panelu słuchacza w zakładce materiały zostaną umieszczone z poszczególnych zajęć wykłady i informacje o sposobie zaliczenia tych zajęć. Prosimy słuchaczy o pozostanie w tych dniach w domu i postępowanie zgodnie z podanymi instrukcjami w panelu słuchacza. Zaplanowane zajęcia na 21-22 marca zostaną przesunięte na 28-29 marca 2020r.
Rozpoczęcie zajęć w semestrze wiosennym

8 lutego 2020 rozpoczynają się zajęcia w semestrze wiosennym. Następuje zmiana numeracji klas, semestr 1A ma teraz oznaczenie 2A, semestr 3A,3B odpowiednio 4A,4B. Semestr 5B zmienia oznaczenie na 6B. Analogicznie klasy policealne. Takie nowe oznaczenia są na rozkładzie zajęć.
Poprzednia strona Następna stronaKontakt z administratorem                                                                                                                              
Brzesko, 2003-2013