Szkoła Maksylewicza
Odwiedziło nas:
00434443

AKTUALNOŚCI


Egzaminy w terminie dodatkowym

30 stycznia w godzinach od 9.00 do 10.30 odbędą się egzaminy w termie dodatkowym dla osób które z przyczyn losowych nie mogły uczestniczyć w egzaminach w terminie głównym. Proszę te osoby o zgłoszenie się do szkoły. Proszę również o dostarczenie zaległych prac pisemnych (tematy znajdują się w panelu słuchacza na stronie szkoły).
Obowiązują maseczki i pozostałe wymogi sanitarne.
Harmonogram zajęć w semestrze wiosennym 2021/202

W zakładce plan zajęć znajduje się harmonogram zajęć w semestrze wiosennym 2021/2022
Egzamin zawodowy w zawodzie technik administracji

Egzamin zawodowy praktyczny z kwalifikacji EKA.01 i AU.68 w zawodzie technik administracji odbędzie się w szkole dnia 10 stycznia 2022 o godz.9.00. Egzamin trwa 3 godziny, należy przynieś dowód osobisty, czarny długopis i kalkulator prosty.
Na egzamin należy zgłosić się o godz. 8.15 w holu szkoły. Obowiązują zasady sanitarne takie jak na wcześniejszym egzaminie.
Egzamin pisemny odbędzie się 15 stycznia o godz. 10.00. Trwa 1 godzinę zegarową. Należy zgłosić się najpóźniej o 9.30 do pracowni komputerowej
Zajęcia dniach 8-9 stycznia 2022r.

Informujemy, ze zaplanowane zajęcia i egzaminy w dniach 8-9 stycznia 2022r. odbędą się w sposób zdalny na platformie classroom. Szczegółowe informacje przesłaliśmy mailem.
Szkoła zgodnie z wytycznymi MEN będzie zamknięta, w razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Miłej pracy!
Akcja Mikołajkowa zakończona sukcesem

Nasi słuchacze przygotowali 30 dużych paczek ze słodyczami oraz dwie profesjonalne gofrownice do samodzielnego sporządzania pysznych gofrów, które razem z paczkami zostały dnia 5 grudnia br. przekazane na ręce podopiecznych Domu Dziecka w Jasieniu. Nie zapomnieliśmy również o dzieciach ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku, którym również przekazaliśmy prezenty.
W akcję oprócz naszych słuchaczy włączyli się strażacy z Bobowej oraz anonimowi sponsorzy z Bochni i USA.
W imieniu obdarowanych dzieci, dziękujemy wszystkim za udział w akcji Mikołajkowej. Dziękujemy za życzliwość i piękny przykład niesienia pomocy potrzebującym. To dzięki Wam tegoroczny Mikołaj był dla tych dzieci radosny i szczęśliwy.
Dając od siebie tak niewiele, możemy zdziałać bardzo wiele!
Fotorelacja w zakładce wydarzenia.
Poprzednia strona Następna stronaKontakt z administratorem                                                                                                                              
Brzesko, 2003-2014